تماس با ما : 09124022401 - 02146020421

بنیان گستران آفاق

ایمیل : info[@]bonyangostaran.ir

ساعت کاری : 9 تا 18

تماس با ما

با استفاده از فرم زیر می توانید با پیام خود را در هر زمان برای شرکت بنیان گستران آفاق ارسال نمائید.
  اطلاعات تماس شرکت

  نشانی :

  تهران، منطقه ۲۲، شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، نبش چهارراه کاج، مجتمع تجاری-اداری مالمون، فاز غربی، طبقه دوم، واحد ۱۴

  تلفن های تماس :


  09124022401
  ۰۲۱۴۶۰۲۰۴۲۱
  ۰۲۱۴۴۷۱۱۵۷۱
  ۰۲۱۴۴۷۱۱۵۷۲
  ۰۲۱۴۴۷۳۴۷۸۲
  ۰۲۱۴۴۷۳۴۷۸۲

  ایمیل :

  info[@]bonyangostaran.ir
  civil.jafari.payam@gmail.com
  خدمات ساختمانی و عمرانی

  شرکت مهندسین مشاور ساختمانی

  شرکت بنیان گستران آفاق (مسئولیت محدود) با هدف طراحی و نظارت ساختمان‌ها، فعالیت خود را در سال ۱۳۸۹ آغاز نمود. این شرکت در طول سال‌ها فعالیت پیوسته در زمینه طراحی و نظارت ساختمان‌های مسکونی، تجاری، اداری، درمانی، اقامتی، ورزشی و غیره توانسته است بالغ بر ۱۵۰ پروژه مختلف در قالب بیش از ۲۰۰ هزار مترمربع زیر بنا را به بهره برداری برساند.

  در شرکت مهندسین مشاور بنیان گستران آفاق اعتماد متقابل و بلند مدت، بعنوان اصول نگرش ما در ارتباط با ذینفعان چنان اهمیتی دارد که رغبت همیشگی کارفرمایان و حفظ رابطه مداوم با رقبا از نتایج آن می‌باشد. تعهد به ارزش‌های بنیادین مانند کیفیت و تکنولوژی، زیربنای استراتژی‌های پیشرفت این شرکت را تشکیل می‌دهد.
  شرکت مهندسین مشاور معمار و ساختمان بنیان گستران آفاق آماده است. مانند گذشته در تحقق خواسته‌های کارفرمایان محترم، تعهدات خود را به عالی‌ترین وجه ایفا نماید.

  اخذ برگه استحکام بنا توسط کارشناسان شرکت بنیان گستران

  یکی از قوانینی که در راستای افزایش استحکام ساختمان توسط پیماکاران الزامی شده است. داشتن برگه تاییدیه استحکام بنا است. بنابراین استفاده از مهندس ناظر در تمام مراحل کار ساختمان سازی است. که از سال ۱۳۷۰ به بعد برای پیمانکاران الزامی شده است. بر این اساس زمانی که کار ساخت ساختمان به پایان می ‌رسد. پیمانکاران برای دریافت پایان کار، باید به شهرداری‌ مراجعه کرده و شهرداری جهت صدور پایان کار، از پیمانکار برگه استحکام بنا را که یکی از شرایط اخذ پایان کار است از پیمانکار طلب می ‌کند. برگه پایان کار نشان دهنده هویت و ماهیت بناست و ساختمانی که این برگه را نداشته باشد. دارای اعتبار حقوقی و قانونی نخواهد بود. و به صورت قانونی هم قابل خرید و فروش نیست. برگه استحکام بنا هم در حقیقت نشان دهنده نظارت مهندس ناظر پروژه و تأییدیه‌ ها و مهر او است که نشان می ‌دهد. مهندس ناظر با تمام مراحل ساخت ساختمان موافقت کرده و آن‌ها را بی عیب و نقص ارزیابی کرده است.

  شرکت مهندسین مشاور معماری و ساختمان بنیان گستران آفاق

  با کارشناسان مجرب و با بهره مندی از سایر بخشهای تحت مدیریت خود. آماده ارائه خدمات با کیفیت مجری ذیصلاح به کارفرمایان گرامی می‌باشد.

  ما خدمات ساخت و ساز تضمینی را ارائه می دهیم.

  طراحی و تهیه نقشه های ۴ رشته  معماری، عمران، برق، مکانیک.