تماس با ما : 09124022401 - 02146020421

بنیان گستران آفاق

ایمیل : info[@]bonyangostaran.ir

ساعت کاری : 9 تا 18

طراحی دکوراسیون باغچه خانه

چیدمان باغچه منزل

ایده های جالب، تزیینات کوچک و ساده برای طراحی دکوراسیون باغچه خانه، ما را وادار به طراحی یک باغ بسیار فوق العاده می کند. علاوه بر این، با چند ایده می توانیم بدون نیاز به باغی بیرون از خانه، باغی را در منزل خود بسازیم. پس اکنون تعدادی از این موارد را به شما نشان خواهیم داد.

طراحی فضای باغچه منزل

طراحی فضای باغچه منزل

بسیاری از کسانی که خانه‌هایی با مساحت بزرگ دارند می‌خواهند یک باغ زیبا داشته باشند. تا بتوانند اوقات زیبایی را سپری کنند. چه در شب و چه در صبح، بنابراین اکنون ایده‌هایی ساده برای تزئینات کوچک و ساده باغ خانه را از طریق روش های زیر به شما نشان می‌دهیم.:

نصب صندلی های چوبی

نصب صندلی های چوبی و طراحی چیدمان باغ

می توان در وسط فضایی که برای باغ در نظر گرفته شده، حوضی ساخت که آجری باشد. تا برای گذاشتن ذغال یا مخصوصاً کباب کردن مناسب باشد و سپس چند صندلی دور این حوض بگذاریم. ونیز می وان با کاشت چند گیاه باغ را تزئین کرد.

همچنین می‌توانیم چند بازی برای کودکان در اطراف این مکان برای نشستن قرار دهیم. و شایان ذکر است که این طرح یکی از زیباترین و ساده‌ترین ایده‌ها برای باغچه‌های کوچک و ساده است. که مخصوصاً برای افرادی که طرح‌هایی را ترجیح می‌دهند مناسب است. که به طرح های شبانی یا چادر شباهت دارند.

نصب پرده سینما در باغچه منزل

ایجاد فضای سینمایی در منزل

اگر شما از جمله افرادی هستید که در مناطق آفتابی و کم باران زندگی می کنید. می توانید این طرح را در باغچه منزل خود اعمال کنید. چرا که یکی از بهترین ایده های ساده برای باغچه های کوچک و ساده است. جایی که طراحی نیاز به یک فضای کوچک با برخی امکانات کوچک دارد.

میتوان در باغ خود با قرار دادن یک صفحه نمایش تئاتر که از طریق آن فیلم ها به عنوان مثال به راحتی نمایش داده می شود، علاوه بر قرار دادن مبل روی زمین، و با چند بالش بر روی آن قرار دهید تا مکان راحت باشد.

علاوه بر یک چادر کوچک برای کسانی که می خواهند کمی در هوای تازه دراز بکشند. با اضافه کردن یک میز برای قرار دادن غذا و وسایل برای صرف عصرانه، دکوراسیون و چیدمان خوبی شکل میگیرد. قابل ذکر است که این طرح به آسانی قابل جابجایی است. و هر زمان آن را می توانید نسبت به سلیقه خود تغییر دهید.

ایده های طراحی چیدمان باغچه خانه های کوچک

در گفت و گوی خود درباره ایده های ساده برای دکوراسیون های کوچک و ساده باغچه خانه، شایان ذکر است. که بسیاری از افراد فکر می کنند لازم است باغ فضایی بزرگ در خانه یا بیرون داشته باشد. اما واقعیت کاملا برعکس است و اکنون ما ایده هایی را به شما نشان خواهیم داد که می توان آنها را در یک فضای کوچک باغچه پیاده سازی کرد :

ساخت استخر خانگی

ساخت استخر خانگی در فضای حیاط

اگر خانه از قبل باغچه ندارد، در این صورت می توانید این طرح را در خانه خود دنبال کنید. یعنی با ساخت استخر و قرار دادن چند صندلی و میز در اطراف آن برای استراحت و صرف غذا و در عین حال صندلی های آرامش بخش قرار دهید. و خواهید دید که از شنا در حمام و شنا زیر آفتاب لذت خوهید برد.

طراحی فضای سبز بر روی پشت بام

تبدیل پشت بام به فضای سبز و باغچه کوچک خانگی

در صورتی که خانه شما از این طرح خانه در تصویر فوق پیروی میکند. می توانید با قرار دادن نردبانی که به سمت پشت خانه باز می شود. همان طرح باغ را پیاده سازی و تعدادی از گیاهان مورد علاقه خود را بکارید.

در قسمتی که مشرف به این گیاهان یا روبروی آن ها است. جایی برای نشستن در نظر بگیرید و می توانیم جلوی گیاهان و روی چمن کاشته شده میز بیلیارد قرار دهیم و یا وسیله های بازی برای کودکان هم قرار دهیم.

چیدمان حیاط

چیدمان حیاط

فقط می‌توان یک قطعه زمین را در محوطه‌ای کوچک از باغ خانه‌مان را برای بخش مخصوص غذا اختصاص داد. و عصرها برای نشستن، با پهن کردن یک ملحفه روی زمین و گذاشتن چند بالش بزرگ روی یک میز بلند و یک پارچه برای چیدن غذاها روی آن پهن کنید. در همین حین این مکان را با کاشت چند گیاه و آویزان کردن چراغ با رنگ های مورد علاقه تزئین کنید.

طرح های زیبا برای باغچه های کوچک

اگرچه بسیاری از طراحان داخلی هنگام طراحی باغچه برای خانه، فضاهای بزرگ را ترجیح می دهند. اما می توان فضاهای کوچک را با همان چیزهایی که در فضاهای بزرگ نیز وجود دارد. بسیار شگفت انگیز طراحی کرد و اکنون چند ایده ساده برای باغچه خانه کوچک و ساده را به شما نشان می دهیم.

نصب چادر در باغچه خانه

طراحی محل نشستن با قرار دادن ملحفه های سفید

در صورتی که شما از جمله افرادی هستید که ترجیح می دهید شب ها زیر ستاره ها بنشینید. مخصوصا اگر خانه شما در مقابل منظره ای فوق العاده قرار دارد. می توانیم این طراحی را انجام دهیم زیرا یکی از زیباترین و ساده ترین ایده ها برای کوچک است. و باغچه های خانه ساده، زیرا فقط از یک چادر به رنگ سفید تشکیل شده است. و چند بالش هم رنگ روی ملحفه های سفید در مقابل هم قرار می دهیم.

اگر خانه شما درختی شبیه به تصویر دارد و یا اگر چنین درختی وجود ندارد. می توانید به راحتی آن را بکارید و سپس مطابق تصویر با چند چراغ زیبا آن را تزئین کنید و شایان ذکر است. که ما می توانیم از فضای پایین درخت برای قرار دادن چند صندلی در صورت اجازه فرمان استفاده کنید.

نصب روشنایی در باغچه خانه

ایجاد روشنایی فضای باغچه خانه

یا می توانید ملحفه ها را روی زمین بگذارید و روی آن بنشینید و ما می توانیم با استفاده از درخت یک تلویزیون یا صفحه نمایش روی آن نصب کنیم تا برخی فیلم ها یا برنامه ها را تماشا کنیم، مثلاً مانند تصویری که اکنون به شما نشان می دهیم.

ایده های زیبای باغچه خانه

از طریق گفتگو در مورد ایده های ساده برای دکوراسیون کوچک و ساده باغ خانه، می توان با ایجاد ایده هایی باغ خود را تزئین کرد تا به شکل دلخواه ما باشد.

نصب مبل های پرنده

نصب مبل های پرنده بر روی درخت

اگر در باغچه خانه درخت بزرگی مانند تصویر قبلی وجود دارد. می توانیم از شاخه ها و تنه های آن برای نصب مبل های پرنده که به عنوان تاب استفاده می شوند، استفاده کنیم. زیرا بسیار عالی است که شب خود را طوری بگذرانید که انگار در دل درخت هستید.

نصب صندلی ها و میزهای چوبی

طرح چیدمان فضای باغچه با استفاده از صندلی های چوبی

اگر ظرافت و شکل جذاب برای باغ خود را ترجیح می دهید. می توانید از این طرح که از یک کف چوبی تشکیل شده و چند گیاه سبز که روی آن قرار گرفته است. و با نصب صندلی ها و میزهای چوبی با میز و بالش جلوه زیبایی به باغ میدهد.

نکته زیبای این طرح استفاده از رنگ ها و نورپردازی متناسب با رنگ محیط میتواند هماهنگی داشته باشد. و امکان قرار دادن تلویزیون در هر جهت، جنبه ای از این طرح برای سرگرمی وجود دارد.

ما می توانیم از این طرح در فضاهای کوچک استفاده کنیم. به خصوص اگر خانه شما در معرض جاده قرار دارد، زیرا این باغ تنها به عنوان مکانی برای نشستن طراحی شده است. که شامل یک چادر بزرگ به همراه چند ملحفه و بالش است که در زمین می گذارید.

طراحی باغچه با نصب چادر

چیدمان باغچه با نصب چادر

با ارائه بسیاری از روش های نورپردازی چه از طریق لامپ و چه از طریق شمع هایی که در داخل نگهدارنده ها قرار می گیرند.

عکس هایی از ایده های عالی برای باغچه خانه

در چارچوب گفتگوی ما در مورد ایده های ساده برای باغچه های کوچک و ساده، اگر مساحت باغچه خانه شما بسیار کوچک است. می توانید یک باغچه خانه نیز همانطور که می خواهید ایجاد کنید و اکنون چند مورد را به شما نشان می دهیم. ایده هایی که می توانیم به شرح زیر دنبال کنیم:

اگر محوطه باغ خانه شما بسیار کوچک است، یعنی امکان وجود استخر را نمی دهد. می توان یک استخر شنای متحرک (استخر بادی) که در تصویر به صورت دایره ای قرار دارد تهیه کرد. و شایان ذکر است که چند صندلی و یک میز در اطراف آن قرار داده شده است که با گیاهانی تزئین شده است.

نصب استخر قابل حمل

ساخت استخر قابل حمل

در صورتی که بخواهید باغچه ای به خانه خود مسیر عبوری داشته باشید. اما تا حدودی از آن جدا شده باشد. می توان باغ و خانه را از طریق یک مسیر آجری با درخت کاشته شده در انتهای این جاده به هم متصل کرد.

ساخت مسیر بین خانه و باغچه

ایجاد مسیر بین خانه و باغچه

به طوری که انگار باغ را مخصوصاً محل نشستن را می پوشاند. در مورد مبلمانی که زیر درخت قرار می گیرد، این به دلیل ترجیح شما برای کیفیت مبلمان است. اما خوب است که از مبلمان چوبی استفاده کنید. به طوری که با شکل کلی باغ مطابقت داشته باشد.

نصب میز و صندلی در باغچه

چیدمان میز و صندلی در باغچه

اگر می‌خواهید باغی شبیه باغهایی داشته باشید که در داخل یا نزدیک جنگل‌ها قرار دارند. می‌توانید در اطراف فضایی که به عنوان باغ در نظر گرفته شده درخت و گیاه بکارید و سپس قسمتی بالاتر از زمین معمولی ایجاد کنید. و چند صندلی روی آن قرار دهید، می توانید یک میز بگذارید تا بتوانید روی آن غذا نیز قرار دهید.

طراحی نشیمنگاه و دکوراسیون میز و صندلی در باغ

طراحی نشیمنگاه و قرار گیری میز و صندلی در باغچه

طراحی باغ خانه به اندازه مکانی که در آن زندگی می کنیم بستگی ندارد. زیرا می توانیم آن را ایجاد کنیم، فضای بزرگ یا کوچک، و شایان ذکر است که فضاهای کوچک اغلب زیباتر هستند. علاوه بر این واقعیت این است که آنها حاوی همان چیزهایی هستند که در فضای بزرگ وجود دارند.

نوشته قبلی

مراحل ساخت ساختمان های چند طبقه

نوشته بعدی

مقاوم سازی بیلبوردهای تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما خدمات ساخت و ساز تضمینی را ارائه می دهیم.

طراحی و تهیه نقشه های ۴ رشته  معماری، عمران، برق، مکانیک.