تماس با ما : 09124022401 - 02146020421

بنیان گستران آفاق

ایمیل : info[@]bonyangostaran.ir

ساعت کاری : 9 تا 18

ایده طراحی دکور اتاق خواب

طراحی دکور اتاق خواب – یک اتاق خواب با طراحی صحیح می تواند به عنوان پناهگاه شبانه شما باشد.

برای مبلمان اتاق خواب برنامه ریزی کنید

تختخواب، قطعه کلیدی در طراحی مبلمان است. به این ترتیب، باید به آن در اتاق اهمیت ویژه ای داد. به احتمال زیاد با قرار گرفتن تخته سر در مقابل یک دیوار و مسیرهایی برای راه رفتن در دو طرف.

در صورت امکان تخت را در گوشه‌ ای قرار ندهید. زیرا که استفاده از آن برای دو نفر ناراحت کننده است.

یک استثنا وجود دارد: تخت های دوطبقه کودکان – از آنجایی که آنها از قبل دارای ریل های ایمنی هستند. که معمولاً فقط از یک طرف اجازه دسترسی را می دهند، دلیلی وجود ندارد که یکی در گوشه ای وجود نداشته باشد.

اگر فضا وجود دارد. برای راحتی، میزهای خواب را در دو طرف تخت بزرگسال نصب کنید. آنها می توانند میزهای کوچک ساده، میزهایی با یک کشو برای نگهداری وسایل ضروری یا چیزهای بزرگتر باشند.« در نظر بگیرید که آیا به فضای ذخیره سازی اضافی نیاز دارید یا خیر.» میتوانید از دو کمد برای میزهای خواب استفاده کنید. تا فضایی برای لباس‌های تا شده فراهم کنید.

طراحی دکور اتاق خواب

طراحی دکوراسیون اتاق خواب

آیا دوست دارید در رختخواب تلویزیون تماشا کنید؟ اگر چنین است، یک کمد، کابینت یا میز کنسول در نزدیکی پای تخت می خواهید که بتواند تلویزیون را نگه دارد و در عین حال فضای ذخیره سازی بیشتری را فراهم کند (مگر اینکه قصد دارید آن را روی دیوار یا فنر برای پایه موتوری نصب کنید).

بسیاری از طراحان همچنین دوست دارند یک صندلی را در گوشه اتاق خواب قرار دهند. نه تنها به عنوان مکانی برای استراحت، بلکه به عنوان یک سکوی فرود برای لباس های پرت شده و لوازم شخصی وقتی شما عجله دارید.

از رنگ های ملایم استفاده کنیم

از آنجایی که هدف ایجاد فضایی است که احساس آرامش و دلنشینی داشته باشد، اتاق خواب احتمالاً جایی برای استفاده از رنگ های تند یا کاغذ دیواری گرافیکی نیست. «باید ازهر چیزی که احساس تهاجمی داشته باشد اجتناب کنیم.» اگرچه رنگ‌های تند را در دکوراسیون خود دوست داریم، اما رنگهای کمرنگ تر را در اتاق خواب‌ها دوست داشتنی ترند. مانند: آبی ملایم، سبز و زرد.

برخی از طراحان حتی دیوارهای اتاق خواب را برای یک لمس نرم به معنای واقعی کلمه روکش می کنند.

در زیر پا، از افزودن نوعی پارچه برای گرم کردن کف‌های سرد و سخت حمایت می‌کند – یا فرش دیوار به دیوار، یک فرش بزرگ که زیر تخت امتداد می‌یابد یا فرش‌های کوچک‌تر در دو طرف تخت، و شاید در زیر پا. از تخت

چیدمان تخت خواب را درست انجام دهید

موضوع اینکه آیا باید از روتختی استفاده کنید. یا نه موضوع بحث های شدیدی در سال های اخیر بوده است. بیشتر به ترجیحات شخصی بستگی دارد و اینکه آیا شما اتاق خوابی را می خواهید که غیررسمی یا رسمی باشد.

می توان تختی را با چیزی بیش از یک ملحفه روی تشک، یک لحاف زیبا و چند بالش درست کرد. اما برای چیزی کمی رسمی تر، به لایه های بیشتری نیاز دارید.

روش بسیار خاصی برای چیدمان تختخواب وجود دارد. که در طراحی دکور اتاق خواب استفاده می کنیم. از طراح مایلز رد، که آن را از بانی ویلیامز، طراح دکوراسیون، آموخته ایم. «یک ملحفه مناسب، یک ملحفه رویه، و نوعی پتو، که وزن آنها بر اساس فصل متفاوت است. یک پتوی نخی برای تابستان یا یک پتوی پشمی برای زمستان.» سپس، چهار بالش با اندازه استاندارد، معمولاً پایین، که روی هم می‌گذاریم. سپس یک بالش تزئینی در برابر بالش های استاندارد روی هم میگذاریم. بعد از آن لحافی را با روکشی که در پای تخت تا کردیم را روی تخت میکشیم.

طراحی دکور اتاق خواب

طراحی دکوراسیون اتاق خواب

پیشنهاد میشود که ملحفه‌ها را ساده نگه دارید. احتمالاً ملحفه‌های سفید هتلی با جزئیات ظریف گلدوزی در لبه آن – و رنگ و طرح را با دو بالش رویی و بالش‌های تزئینی همراه کنید.

برگه طراحی معماری به چه کار می آید؟

برگه تعهد نظارت

برگه طراحی نظارت معماری

فرم طراحی نظارت معماری

برگه تعهد نظارت سازه

برگ تعهد نظارت سازه

مهندسان طراح ساختمان و معمار موظفند که طراحی کلیه نقشه های ساختمان را طبق قوانین و مقررات ملی ساختمان انجام دهند. برگه طراحی برای مهندسان معماری به صورت یک تعهد است. برگه تعهد در طراحی از جمله مدارک لازم برای برای کسب جواز و پروانه ساختمان است. در برگه نظارت نظام مهندسی، مهندس ناظر متعهد می‌شود تا کار نظارت بر ساختمان را بر اساس قوانین شهرداری و مصوبات موجود انجام دهد. برگه تعهد نظارت سازه ساختمان، شامل برگه نظارت سازه، معماری، تأسیسات برقی و تأسیسات مکانیکی است.
نوشته قبلی

الزامات فنی برای نصب اسکلت فلزی چیست؟

نوشته بعدی

نکات اجرایی در تخریب ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما خدمات ساخت و ساز تضمینی را ارائه می دهیم.

طراحی و تهیه نقشه های ۴ رشته  معماری، عمران، برق، مکانیک.